توجه! برای دیدن تمام امکانات سایت و دید حرفه ای از مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده کنید :)

پچ امنیتی WHMCS ارتقا به ۷٫۸٫۲

پچ امنیتی WHMCS ارتقا به ۷٫۸٫۲

پچ های امنیتی، بسته هایی هستند که پس از ارائه نسخه های مختلف سیستم مدیریت صورتحساب و هاستینگ WHMCS و ارائه گزارش مصرف کنندگان این سیستم محبوب به تیم WHMCS گزارش می گردد.
آنها پس از بررسی و رفع آن، در قالب یک بسته جایگزین آن را ارائه میکنند تا جایگزین فایل مشکل دار قبلی گردد. این پچ ها فقط شامل فایل هایی هستند که در بروزرسانی نهایی دچار مشکل شده اند و فایل کامل سیستم WHMCS نمی باشد و بر همین اساس فقط مناسب نسخه ای که اعلام شده است می باشد و کارایی دیگری ندارد.
در صورتی که نسخه شما پایین تر از نسخه اعلام شده باشد و شما از این پچ ها استفاده کنید، WHMCS شما دچار مشکل خواهد شد.
پس لطفا در توضیحات کاملا دقت کنید.

این پچ امنیتی برای نسخه ۷٫۸٫۱ بوده و آن را به نسخه ۷٫۸٫۲ ارتقا میدهد.

 

پچ امنیتی WHMCS ارتقا به 7.8.2

 

نمی دانید که WHMCS چیست؟

سیستم مدیریت صورت حساب و هاستینگ WHMCS

WHMCS یا WHMCompleteSolution مخفف کلمه web hosting management complete solution به معنای “راه حلی برای مدیریت کامل میزبانی وب ” می باشددر واقع یک سیستم حسابداری بسیار پیشرفته و دقیق به همراه ماژول های مورد نیاز جهت راه اندازی یک هاستینگ قدرتمند می باشد از جمله امکانات این سیستم در اختیارکاربران و مدیران قرار می دهد می توان به قابلیت عضویت و مدیریت کاربران, سیستم پشتیبانی و تیکتینگ, سیستم حسابداری پیشرفته, امکان پرداخت آنلاین, امکان متصل شدن به کنترل پنل های مختلف وب سایت مانند سی پنل, دایرکت ادمین, قابلیت ثبت و تمدید دامین, پشتیبانی از چندین زبان دنیا, سیستم گزارش گیری پیشرفته و … اشاره کرد.

 

دانلود پچ امنیتی ارتقا از ۷٫۸٫۱ به ۷٫۸٫۲

فرم نظر

سفارش تبلیغات

کلیک کنید