توجه! برای دیدن تمام امکانات سایت و دید حرفه ای از مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده کنید :)

فروشگاه ساز پرستا شاپ نسخه ۱٫۷٫۶٫۱

فروشگاه ساز پرستا شاپ نسخه ۱٫۷٫۶٫۱

پرستاشاپ (Prestashop) نام یک فروشگاه ساز اینترنتی است. در واقع پرستاشاپ یک اسکریپ (نرم افزار) فروشگاه ساز رایگان و متن باز می باشد که در ابتدا در سال ۲۰۰۶ توسط آقای Bruno Lévêque و Igor Schlumberger به عنوان پروژه ای دانشجویی در دانشگاه EPITECH پاریس (در ابتدا با نام PhpOpenStore) معرفی شد. در سال ۲۰۰۷ اولین نسخه رسمی پرستاشاپ وارد بازار شد و به سرعت در عرض ۳ ماه از آغاز کار، به ۱۳ زبان ترجمه شد. این فروشگاه ساز قدرتمند ظرف مدت کوتاهی به یکی از پرطرفدار ترین فروشگاه سازهای دنیا تبدیل شد به طوری که در حال حاضر شرکت PrestaShop SA فرانسه دارای بیش از ۱۲۰ کارمند رسمی در شعبه فرانسه و چندین کارمند رسمی دیگر در ۶ شعبه در سراسر دنیاست. جالب است بدانید تا امروز بیش از ۲۷۰۰۰۰ فروشگاه اینترنتی در سراسر دنیا با استفاده از پرستاشاپ راه اندازی شده اند.

طبق آمار سایت BuiltWith سهم پرستاشاپ از کل بازار نرم افزارهای فروشگاه ساز متن باز ۹% و بر اساس آمار سایت W3Techs پرستاشاپ سیستم ۰٫۵% کل وب سایت های راه اندازی شده دنیاست!

قابلیت های پرستا شاپ نسخه ۱٫۷٫۶٫۱

در مورد برخی قابلیت های اصلی پرستاشاپ می توان به رایگان و متن باز بودن، سازگاری با فروشگاه های چند زبانه، پشتیبانی از واحدهای پولی متنوع، سئو و ساختار SEO استاندارد و قوی، پنل مدیریت روان و قدرتمند، انعطاف و توسعه پذیری بالا، سیستم حسابداری، انبارداری و مدیریت مشتریان درون-ساختاری یکپارچه و بیش از ۳۱۰ قابلیت تخصصی فروشگاهی در نسخه پرستاشاپ ۱٫۶ و بیش از ۴۵۰ قابلیت اساسی در پرستاشاپ ۱٫۷ نام برد.

تصویر صفحه نخست پرستا شاپ نسخه ۱٫۷٫۶٫۱

صفحه اصلی پرستا شاپ 1.7.6.1

 

دانلود پرستا شاپ نسخه ۱٫۷٫۶٫۱

فرم نظر

سفارش تبلیغات

کلیک کنید