توجه! برای دیدن تمام امکانات سایت و دید حرفه ای از مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده کنید :)

فروشگاه ساز مجنتو نسخه ۲٫۳٫۲

فروشگاه ساز مجنتو نسخه ۲٫۳٫۲

نسخه همگانی مجنتو یک اسکریپت متن باز است که به توسعه دهندگان جهت راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین منحصر به فرد و ویژه کمک می‌کند. با استفاده از این فروشگاه ساز قادر خواهید بود به راحتی به هر آنچه نیاز دارید دسترسی داشته باشید و امکانات مورد نیاز خود را بر روی آن پیاده نمائید. از ویژگی‌های مجنتو وجود هزاران توسعه دهنده برای نوشتن افزونه‌ها و طراحان حرفه‌ای برای تولید قالب‌های آن در سرتاسر جهان می‌باشد.

 

ویژگی‌ها و امکانات فروشگاه ساز مجنتو نسخه ۲٫۳٫۲
مجنتو در بسته ارائه شده شامل امکاناتی است که شما برای ایجاد، گسترش، تبلیغات و مدیریت یک فروشگاه جذاب و ریسپانسیو به آن نیاز دارید. این بسته که تقریبا از تمامی زبان‌ها، واحدهای ارزی و همچنین واحدهای مالیاتی دنیا پشتیبانی می‌کند هم اکنون در دسترس شماست.

آسان برای گسترش فروشگاه
پیکربندی مجنتو برای رسیدن به نیازهایتان آسان است. افزونه‌های مورد نیاز خود را از بازارچه مجنتو و یا فروشگاه مجنتو فارسی تهیه کنید یا از توسعه دهندگان موجود برای به‌روزرسانی و توسعه فروشگاه خود بهره ببرید.

منابع آموزشی
برای آموزش و یادگیری مجنتو منابع آموزشی متعددی وجود دارد. یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها وبسایت مجنتو می باشد که مرحله به مرحله مجنتو را برای شما به تفصیل شرح داده است. این مجموعه هم اکنون به زبان انگلیسی و به صورت آنلاین در دسترس قرار دارد.

 

دانلود فروشگاه ساز مجنتو نسخه ۲٫۳٫۲

فرم نظر

سفارش تبلیغات

کلیک کنید